95/10/5
تعداد نظرات:0
17:37
شماره مطلب:139510520410
-A A +A
حلقه هایی با عطر مقاومت:

دانش آموزان نسل چهارمی، پشتیبان مدافعان حرم+فیلم

دانش آموزان بسیجی با حضور در واحد مقاومت، به آماده سازی کمک های خود به جبهه مقاومت اسلامی پرداختند.

سال های نه چندان دور، حول و حوش دهه 60 را می گویم. جنگ ایران و عراق، جنگی که همه جای کشور، خط مقدم بود و کمک های مردمی، جبهه و پشت جبهه نمی شناخت.حالا سالها گذشته و رشادت ها همان رشادت هاست. فقط در چند کیلومتر آن طرف تر از مرزهای کشور، در حریم حرم حضرت زینب(سلام الله علیها)

سری زدیم به یکی از واحد مقاومت بسیج دانش آموزی، یکی از آمادگاه های مردمی جبهه مقاومت و روبرو شدیم با حلقه هایی از دانش آموزان. دانش آموزانی سرشار از عشق و اخلاص.

دانش آموزان بسیجی واحدمقاومت شهید میثمی، از شوق قلبی شان  برای کمک به مدافعان حرم برایمان گفتند؛ از آمدنشان برای بسته بندی آجیل و خشکبار تا بافتن شال و کلاه و دستکش و دلنوشته.همه و همه را کاری در جهت اثبات پشتیبانی و حمایتشان از رزمندگان مدافع حرم می دانستند و گفتند: وقتی فهمیدم که طرح کمک به مدافعان حرم را گذاشته اند، خیلی خوشحال شدیم که میتونیم سهمی را داشته باشیم.


زمستان امسال هوا سرد است و دلهای رزمندگان مدافع حرم، گرمتر از سالهای قبل است؛ چرا که در هر خانه و کاشانه ای قلبها می تپد برای آنها. خلاصه اینکه هرکدام، گوشه ای از کار را با عشق و اخلاص، دست گرفته بودند و عشق هم که قیمتی ندارد. هرچه در توان باشد.دانش آموزی گفت: ما اینجا با بچه ها آمده ایم که با بچه ها برای مدافعان حرم دلنوشته بنویسیم. چیز زیادی نیست؛ اما میتونه برای اونها یه قوت قلب باشه.

دیگری گفت: نوشتم شما مدافعین حرم، با سربندهای «کلنا عباسک یازینب(س)» رفتید و از همه زندگیتون گذشتید. ازتون ممنونم.زنگ آخر مدرسه هم زده شد و مراسم تمام شد؛ اما عشق و محبتی که در قلب های این بچه ها بود، تمام نشدنی است.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی در حاشیه بازدید از آماده سازی کمک های مردمی به جبهه مقاومت توسط دانش آموزان، در مصاحبه با خبرنگار قم بیست، گفت:علی رغم جنگ نرم استکبار جهانی در فضای مجازی و تهاجم رسانه ای، خدا را شاکر هستیم که دشمن در جداسازی نسل چهارم انقلاب از اسلام ناب و نظام اسلامی، ناکام مانده است و شاهد این حقیقت هستیم که در فضای حقیقی، نوجوانان ما، قدردان مجاهدت های رزمندگان جبهه مقاومت هستند و امروز این ادای دین عاشقانه و خالصانه را در قالب انجام کمک های مردمی به مدافعان حرم به اثبات رساندند.

میرهادی ادامه با اشاره به چگونگی ارسال کمک ها به دست مدافعان حرم، ادامه داد: این کمک ها به مراکز اصلی بسیج تحویل داده میشود و إن شاءالله از این طریق به دست رزمندگان مدافع حرم می رسد.

همچنین در حاشیه این مراسم، نمایشگاهی شامل  کتاب هایی درباره دفاع مقدس و شهدای نوجوان دایر شده بود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.