96/3/30
تعداد نظرات:0
05:16
شماره مطلب:139633026564
-A A +A
بیانیه جبهه مقاومت سایبری دانش آموزی استان قم

ذوالفقار ولایت بر فرق عداوت

ترقه گفتن را حکمتی است تا ذوالفقار از نیام برآید/نسل تازه نفس اسلام انقلابی برخاسته از منطق و عقلانیت در راهند/ذوالفقار ولایت، با تکیه بر قلب تپنده ی تهرانی ها، خط مقدم را عوض کرد/دعوت به حضور در راهپیمایی روزجهانی قدس

وَ ما رَمَيْتَ إِذْ رَمَيْتَ وَ لکِنَّ اللَّهَ رَمي

۱۷خرداد، در حالی که مردم روزه دار ایران مشغول زندگی روزمره شان بودند، اتفاقی خبر ساز شد.

حمله ناشیانه ی چند مزدور وابسته به گروه تروریستی داعش، در مرقد امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی، که با اقدام به موقع، راه دستیابی به اهدافشان مسدود شد و ثمره ی آن چیزی جز ریخته شدن خون 18 نفر از هموطنان بی گناه حاضر در صحنه نبود.

چندساعت پس از این واقعه بود که رهبر انقلاب در جمع جوانان دانشجو، در تایید حرکت جمهوری اسلامی مبنی بر مقابله با تروریست ها در مرکز اصلی فتنه ها(سوریه و عراق) و در تحقیر این حرکت مذبوحانه ی تروریست ها در تهران، آن را ترقه بازی ای عنوان داشتند که در مسیر حرکت و تصمیم ملت ایران به سمت اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی خللی وارد نخواهد کرد و فرمودند ان‌شاءالله کَلَک اینها کنده خواهد شد.

تمثیل و کنایه ای هوشمندانه که عیارسنج بصیرت شد. کلامی که ناظر به حقارت اقدام کور تروریستها در برابر عظمت امنیتی و دفاعی فرزندان ملت بود. گرچه برخی از درک آن عاجز ماندند و چه ها که در فضای مجازی نکردند که آی ملت: واکنش، به ریخته شدن خونهای مردم را ترقه بازی می خوانند.

جانشین سپاه پاسداران به ملت قول انتقام داد و گفت که پاسداران انقلاب، ریخته شدن هیچ خون به ناحق ریخته شده ای را بی جواب نمی گذارند...

روزها سپری شد و خبرهای پی در پی از شناسایی و دستگیری سرشبکه ها و عناصر وابسته به تروریستها در چابهار و کردستان و قصرقند و جای جای ایران، توسط وزارت اطلاعات و سپاه رسانه ای شد.

اقداماتی که حکایت از اشراف کامل امنیت سازان و از خودگذشتگی آنان در خنثی سازی برنامه های بدخواهان داشت.

اقداماتی شبانه روزی که چهار دهه است جریان دارد تا در پناه آسایش و امنیت، آب در دلمان تکان نخورد و با دلی قرص و خیالی آسوده بسازیم میهن را...

اما گویا چندی است که حماقت، دشمنی دشمنان را مجددا علنی کرده...
وضع تحریم های جدید و تمدید تحریم هایی در مغایرت برجام، با بهانه ی توان موشکی ایران در کنگره امریکا...
حمایت های گسترده تر از تکفیریان...
و شیطنت های کلامی آل سعود علیه ایران و توهماتی از مواضع تعاملی ایران...

در همین هیاهوها، ناگهان خبری بی سابقه منتشر می شود، خبری که به فاصله ی یازده روز پس از اقدام کوردلان تروریست در تهران، و تنها چند ساعت پس از آنکه رهبرمعظم انقلاب از عجز دشمن در ضربه زدن به ملت ایران و دست برتر ایران در سیلی زدن به دشمن سخن گفتند؛ منتشر شد و شاید کمتر کسی آن را پیش بینی می کرد!

غرش شش موشک از کردستان و کرمانشاه ایران و اصابت بر فرق تروریست های داعش در دیرالزور سوریه پس از عبور از آسمان عراق...

ذوالفقار ولایت، ۶۵۰ کیلومتر آنسوتر از محل تجمع فرماندهان و تجهیزات داعش، بر فرق کانون عداوت فرود آمد تا اولین استفاده ی عملیاتی از موشک هایی که در اوج تحریم ها، با تکیه بر قلب تپنده ی تهرانی ها، یکی پس از دیگری راه سعود به طبقات آسمان را در نوردید، خط مقدم را عوض کند و انتقامی باشد بر خون های به ناحق ریخته شده در قلب تهران
تا پیامی باشد به چاقوکشان تازه کار عرصه ی سیاست...
تا هشداری باشد به مرتجعین منطقه ای و حامیانشان...

که ایران، همان ایران انقلابی است و کرد و لر و عرب و عجم و... متحد است و پاسداران انقلاب مستحکم و قوی ایستاده اند و امنیت، خط قرمزی است که عبور از آن منتظر یک اشاره و فقط یک اشاره است تا متجاوزین، سیلی را از نقطه ای دریافت کنند که قصد آن کرده اند.

پیامی که به وضوح در چشم و گوش جهانیان نشست تا ببینند تاثیر کلید شکسته ی تحریم را در موازنه ی موشک هایی که ابایی در عملیاتی ساختن آن ها نداریم برای دفاع از امنیت و عزت واستقلال میهن اسلامی مان

و پیامی به دوستان لرزان و آنان که چشم بصیرتشان کم سو شده است؛ که بدانند ترقه گفتن را حکمتی است تا ذوالفقار از نیام برآید.

جبهه مقاومت سایبری دانش آموزی استان قم، ضمن محکومیت اقدامات تروریستی تهران و حمایت از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هدف قرار دادن مقر فرماندهان و عناصر گروه تروریستی داعش و تجهیزات و ادوات آنها، به رژیم صهیونیستی، استکبارجهانی و مرتجعین منطقه اعلام می دارد همانگونه که در نبرد سخت، ضربات مهلک و شکست های پی در پی را متحمل می شوید؛ در عرصه ی مواجهه ی نرم، نسل تازه نفس اسلام انقلابی برخاسته از منطق و عقلانیت در راهند و نوجوانان و جوانان ایران اسلامی با درک مفاهیم بلند قرآنی و حقایق اسلاب ناب محمدی(ص)، بر ضرورت مقابله با مکاتب انحراف یافته از مکتب رسول خاتم که با نام اسلامی(تحجر و التقاط) ظهور و بروز یافته، آگاهند و قدر انقلاب اسلامی، که ریشه در خون های پاکی دارد که با سرلوحه قرار دادن خط سرخ حسینی، هر روز تنومندتر می گردد را می دانند و در حفظ و حراست از آن می کوشند تا بانگ دلنشین《یا اهل العالم...》در گستره ی گیتی طنین انداز شود.

جبهه مقاومت سایبری دانش آموزی استان قم در آستانه ی روز جهانی قدس و مبارزه با استکبارجهانی، در لبیک گویی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای عزیز، ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین اشغالی، از همه دانش آموزان و فرهنگیان و والدین، برای حضور در راهپیمایی ضد صهیونیستی روز قدس و اعلام انزجار از جنایات رژیم منهوس صهیونیستی، امریکای جهانخوار و آل سعود دعوت به عمل می آورد.

و ان تنصروالله ینصرکم...

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.